Punkt stały do chłodu 40/406
Indeks 698400406
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
13.672
| Zakres stosowania | Punkt stały dla instalacji chłodu rurociągi stalowe |
|---|---|
| Zakres dostawy | 2 x skorupy PU z rowkami dla zewnętrznych i wewnętrznych pierścieni. 2 x wewnętrzne pierścienie do przyspawania na stalowej rurze. 4 x połówki obejm z zewnętrznymi pierścieniami do zamocowania na podkonstrukcji. |
| Materiał | Skorupa: PU (pokryty od strony-frontowej kauczukiem) Opaska: stal |
| Gęstość | 200 kg/m³ |
| Współczynnik przewodzenia ciepła | 0,037 W/mK |
| Zakres temperatur | -50 °C do +105 °C |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Długość L | 204 mm |
| Max. Dop. Obciążenie Fx | 13,6 kN |
| Max. Dop. Obciążenie Fz | 20,3 kN |
| Rura | 406,4 mm |
| Grubość izolacji | 40 mm |
| Zalecany uchwyt punktu stałego HV | HV4 |
| B | 567 mm |
| S | 538 mm |