Obejma MAXIMA PSM mufa 1/2" silikon 113-117 4"
Indeks 008515801
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.558
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | mufa 1/2" |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | DD11, S235JRG2 |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Wkładka tłumiąca | silikon |
| Odporność temperaturowa | -50°C do +250°C |
| Grubość wkładki | 6 mm |
| Zakres średnic | 113-117 |
| Wymiary materiału | 30x3,0 mm |
| Śruba łącząca | M8 |
| Dop. Obciążenie Fzul | 1,70 kN |
| H | 146-150 |
| A | 24 |
| B | 189 |
| S | 163 |