V4A Wieszak z pręta U M12 159
Indeks 0506159
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.432
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| Średnica nominalna | 150 |
| Gwint M | M12 |
| Średnica zewnętrzna rury [mm] | 159,0 mm |
| a | 172 mm |
| h | 240 mm |
| b | 95 mm |
| Średnica wewnętrzna rury [mm] | 160 mm |