CENTUM: Profil montażowy XL 80 6000
Indeks 16008060
Produkty
Ilość w opakowaniu
6
Jednostka miary
m
Masa
5.51
| Opis systemu | System Modułowy Czterostronne otworowanie do przyłączeń elementów CENTUM Sztywne skręcenie Wysoka nośność |
|---|
| Materiał | stal |
| Typ materiału | XL 80 – XL120s: S275- XL200: S235 |
| Powierzchnia | ocynk ogniowy DIN EN ISO 1461 |
| Geometria profilu hxb | 80x80 mm |
| Geometria profilu s | 2,5 mm |
| Długość dostawcza L | 6 mm |
| Powierzchnia przekroju poprzecznego AK cm² | 6,19 |
| Wskaźnik wytrzymałości skręcenia WT cm³ | 36,04 |
| Moment bezwładności lY-Y cm | 64,51 |
| Moment bezwładności IZ-Z cm | 64,51 |
| Wskaźnik wytrzymałości WY-Y cm³ | 16,13 |
| Wskaźnik wytrzymałości WZ-Z cm³ | 16,13 |
| Promień bezwładności iY cm | 3,23 |
| Promień bezwładności iż cm | 3,23 |