MEFA KS: Obejma MAXIMA PSM M8/10 58-64 2"
Indeks 00688083/KS
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.3 kg/szt
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M8/M1 |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | DD11, S235JRG2 |
| Powierzchnia | MEFA KS |
| Wkładka tłumiąca | TPE |
| Odporność temperaturowa | -35°C do +1°C |
| Grubość wkładki | 6 mm |
| Zakres średnic | 58-64 mm |
| Materiał | 25x3,0 mm |
| Śruba łącząca | M8 |
| Max. Dop. Obciążenie Fzul | 1,50 kN |
| Hmin-Hmax | 97-103 mm |
| A | 30 mm |
| B | 126 mm |
| S | 102 mm |