V4A Wieszak z pręta U M12 108
Indeks 0506108
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.337
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| Średnica nominalna | 100 |
| Gwint M | M12 |
| Średnica zewnętrzna rury [mm] | 108 mm |
| a | 121 mm |
| h | 190 mm |
| b | 95 mm |
| Średnica wewnętrzna rury [mm] | 109 mm |